Звинувачений у хабарництві голова Катеринополя й далі працює на посаді

Катеринопільського селищного голову Володимира Коваленка підозрюють у вимаганні 800 доларів хабара. Ці гроші посадовець нібито вимагав за дозвіл на розміщення на території громади кавомобілів.

“Висловив вимогу про надання йому неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів в сумі 200 доларів США за кожен розташований на території зазначеної об`єднаної територіальної громади кавомобіль, тобто грошових коштів в загальній сумі 800 доларів США, за сприяння у позитивному вирішенні питання щодо безперешкодного здійснення господарської діяльності на території його об`єднаної територіальної громади”, – йдеться в ухвалі суду.

За інформацією слідчих, 24 червня підприємець приніс Коваленку обумовлену суму. Останнього затримали та призначили запобіжний захід у вигляді застави на суму 52 тисячі гривень.

Володимир Коваленко заплатив заставу й повернувся до виконання обов’язків селищного голови. У коментарі для Про все очільник громади пояснив, що наразі він взяв відпустку.

“Я не відсторонений від роботи і працюю, – пояснює Коваленко – Просто поки що взяв відпустку, щоб трохи відпочити від цього всього”.

Адвокат посадовця Андрій Миланич запевняє, що його клієнта звинувачують безпідставно.

“Зараз слідство не надає повного доступу до матеріалів, – коментує Миланич. – Жодних доказів немає, що мій довіритель міг вимагати неправомірну вигоду. В суді їх теж не було надано під час обрання запобіжного заходу. Володимира Андрійовича ніхто не відсторонив від посади. Якби були докази, то це вже б сталося. На сьогодні в соцмережах боти викладають інформацію і одразу чомусь закривають. Жителі ж громади пишуть, що такого не може бути. Місцевий бізнес ніколи не мав претензій до мого довірителя”.

На думку захисника, ситуація довкола селищного голови є провокацією.

Якщо ж провина Володимира Коваленка буде доведена в суді, йому загрожує позбавлення волі щонайменше на 5 років та конфіскація майна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в

Cherkasy24

<