Вісім порад, як уповільнити старіння шкіри

Перші ознаки старішання шкіри починають проявлятися вже до 25-30 років. Погіршується колір обличчя, з’являються дрібні зморшки, шкіра грубішає і стає менш еластичною. На зовнішній вигляд впливає безліч факторів: спосіб життя, імунітет, харчування, екологія, стреси.

Як передає KURAZH, про це інформує Ukr.Media.

Про те, які звички варто додати у щоденну рутину і від яких краще відмовитися, щоб уповільнити процес старішання шкіри, ми вам зараз розповімо.

Відмовтеся від звички чіпати обличчя руками

Звичка терти очі провокує виникнення передчасних зморшків і може призвести до набряклості повік. Чутлива зона навколо очей дуже сприйнятлива до зовнішніх подразників, тому за нею потрібен особливий догляд.

Потрібно відмовитися від звички чіпати обличчя руками протягом дня — це не лише робить шкіру більш старою, але й може призвести до виникнення шкірних інфекцій. Якщо ви часто підпираєте рукою підборіддя і полюбляєте спиратися головою на руку, це теж може спровокувати раннє старішання шкіри і утворення глибоких зморшків.

Не ходіть занадто довго з маскою на обличчі

Косметичні маски, у складі яких є глина, гіпс або альгінова кислота, мають щільну і важку текстуру. Чим довше ви залишаєте склади на обличчі, тим більшою є ймовірність, що під їх вагою шкіра буде тягнутися вниз.

Це призведе до обвисання шкіри і появи передчасних зморшків. Щоб уникнути проблем, у щоденному догляді частіше використовуйте легкі кремові і гелеві маски.

Скоротіть кількість годин, проведених за ноутбуком і смартфоном

Коли ми працюємо за ноутбуком або дивимося у екран смартфона, часто ми нахиляємо голову, створюючи напругу у шийно-комірцевій зоні. Монотонні рухи, ультрафіолет і незручне положення рук: усі ці чинники провокують раннє старішання шкіри і погіршують її тонус.

Через те, що порушується кровопостачання, шкіра не отримує необхідну кількість кисню. Це призводить до її обвисання, появи другого підборіддя і частого головного болю.

Завжди змивайте макіяж перед сном

Крім того, що косметику не можна залишати на шкірі на цілий день, важливо також ретельно видаляти її залишки перед сном. Тональний крем та інші б’юті-продукти можуть стати живильним середовищем для розмноження бактерій. Це призведе до появи вугрів, акне, почервоніння та інших неприємних наслідків, які прискорять старішання шкіри.

Одна з найпопулярніших методик очищення — азіатська. Вона передбачає багатоступеневе очищення шкіри і догляд за нею.

Щодня використовуйте сонцезахисний крем

Багато людей помилково вважають, що користуватися сонцезахисними кремами потрібно лише у теплу пору року. Дерматологи радять не нехтувати SPF-кремами і у осінньо-зимовий сезон.

Якщо не захистити шкіру, вона піддасться впливу потужних ультрафіолетових променів сонця. Це призведе до передчасного старішання шкіри, утворення зморшок і вугрів, а також підвищить ризик розвитку ракових захворювань.

Частіше замінюйте рушники у ванній та постільну білизну

Щодня з нашого тіла змиває