Відомий бізнесмен розповів, що робив на місці ДТП у центрі Черкас

Черкаського бізнесмена Андраніка Казаряна користувачі соцмережі помітили на місці аварії, в якій постраждав мотоцикліст. Підприємець в коментарі для “Про все” розповів, що став свідком пригоди та надавав допомогу постраждалому.

“Випадково проходив повз і почув удар та побачив, як мотоцикліст підлетів в повітря, – розповідає Казарян. – Тому я там і був. Звичайно, я не покинув людину й допомагав, чим міг. Знімав разом з іншою очевидицею шолом і балаклаву з потерпілого. Поклав під голову йому якусь подушку. Він був у шоці і хотів встати, тому не давали йому цього зробити. Водій автомобіля був у не меншому шоці. Не міг зрозуміти, що я в нього питаю. Також порадив чоловіку, який все бачив, залишатися до приїзду поліції, щоб розповісти, як все було”.

Нагадаємо, ДТП сталася 26 липня близько 16:20 години. Попередньо встановлено, що 62-річний водій автомобіля Fiat Tipo під час виконання маневру повороту ліворуч, не надав переваги в русі та скоїв зіткнення з мотоциклом Louncin LX 250 GY-3. 24-річного мотоцикліста госпіталізували до лікарні з переломом ноги.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в

Черкаси24