У Сумах відбувся Олімпійський фестиваль

Олімпійський юнацький фестиваль провели на стадіоні «Авангард» у Сумах. У спортивному святі взяли участь представники легкої атлетики та спортивної акробатики, боксери та футболісти. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

На початку дійства юні спортсмени під гімн України підняли державний прапор.

Після цього досвідчені спортсмени Оксана Шкурат та Олексій Шелест, учасники різноманітних українських та міжнародних стартів (зокрема і Олімпійських Ігор) підняли прапор українського Олімпійського комітету.

«Це свято, яке поєдную якусь групу людей спільними цінностями, Олімпійськими цінностями. Зараз під час війни, я вважаю, це надважливо. Тому, що, перш за все, це єдність. Єдність українського народу, єдність спортсменів», — розповідає спортсменка Оксана Шкурат.

«Сьогоднішні день – це наше майбутнє. Я займаюсь легкою атлетикою давно, працюю тренером давно. Я вважаю, що перемоги на Олімпійських іграх починаються з юнацького віку, з маленького віку», — говорить спортсмен Олексій Шелест.

Після цього юні спортсмени провели ранкову руханку.

«Сподобалось. Було дуже, енергійно та круто», — каже учасниця Олімпійського фестивалю Діана Тверезовська.

Завершився олімпійський фестиваль тим, що юні спортсмени підготували малюнок для юних спортсменів зі Словаччини. Малюнок, на якому діти Сум залишили відбитки своїх долонь, відправиться у місто Банська Бистриця, де 24 липня стартує шістнадцятий Європейський юнацький олімпійський фестиваль. У шести видах спорту – легкій атлетиці, спортивній гімнастиці, бадмінтоні, велоспорті, дзюдо та плаванні. Україну у Словаччині представлятимуть 46 спортсменів.

Сумські новини