Суд заарештував права на Brocard власниці-росіянці

А продаж доволі заплутаний…

Як повідомляє видання НВ Бізнес, Подільський районний суд Києва ще 18 травня наклав арешт на 100% корпоративних прав ТОВ Брокард-Україна. Арешт був накладений у рамках кримінального провадження про присвоєння майна та фінансування агресії проти України.

Корпоративні права Брокард-Україна належать кіпрській компанії Інденон Холдинг Лімітед, а через неї — власниці російської мережі парфумерних магазинів Л’Етуаль росіянці Тетяні Володіній. Зазначається, що суд заборонив Володіній та її представникам відчужувати корпоративні права на Брокард-Україну. Однак на початку червня Brocard розіслав партнерам повідомлення про зміну власника – компанію продали парфумерному холдингу Philippe Benacin Holding. Пізніше стало відомо, що Антимонопольний комітет не дозволяв проводити цю угоду.

Після цього адвокати Брокард-Україна попросили суд скасувати арешт майна з огляду на те, що кінцевим бенефіціаром компанії став громадянин Франції Філіп Бенасін.

Суд задовольнив клопотання Брокарда частково. Арешт залишається чинним, як і заборона вчиняти будь-які дії, пов’язані з проведенням державної реєстрації права власності на корпоративні права компанії. Проте компанії дозволили поміняти директора та місцезнаходження юридичної особи.

А на початку червня Асоціація рітейлерів України повідомила, що французький холдинг Philippe Benacin придбав 100% власності у двох провідних українських компаніях, що працюють у косметично-парфумерній сфері: ТОВ Брокард-Україна та ТОВ Егзагон.

У Рівному магазини Brocard працювали у ТРЦ “Екватор” та ТРЦ “Злата Плаза”. Директор останнього Олександр Оверчук ще у квітні повідомив, що магазин тимчасово закривають, і закликав інші торгові центри вчинити так само:

 – Ми прийняли рішення призупинити роботу магазину до вирішення питання власності. Для нас є неприйнятною співпраця з брендом, що має зв‘язки з агресором, який веде війну проти України.

 

 

Новини Рівного