Спецоперація "Зміїний": як українські військові зійшли на острів, – ФОТО

12:14, Сьогодні

Надійне джерело

Українські військові провели спецоперацію “Зміїний”. Вони висадились на острові, виконали завдання з розмінування та збору даних про ворожу техніку, озброєння та матеріально-технічні засоби противника, завезені ним на Зміїний. Після цього на острові був встановлений прапор України. 

Про це повідомили ССО України.

Вночі 7 липня до острова Зміїний на підводних носіях підійшли бойові плавці 73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого ССО України. За допомогою спеціального обладнання вони обстежили прибережну зону на наявність протичовнових та протидесантних мін. Після встановлення проходу для човнів основної групи вони подали сигнал для продовження операції.

Після сигналу першими на острів зійшли інженери, які розчизтили прохід від мінних загороджень та пасток для решти групи.

Після виходу на плато острову група приступила до виконання завдань, оглянувши місцевість. Почалась фіксація та збір даних про ворожу техніку, озброєння та матеріально-технічні засоби противника, завезені ним на Зміїний.

Повідомляється, що під час виконання завдання зведена група встановила українські прапори у різних частинах острову. Також над Зміїним замайорів стяг 73-го центру спеціального призначення ССО України.

Коли українські військові знаходились на острові, російські судна почали маневрування в напрямку Зміїного. Виконавши задачу, зведена група покинула острів. Після цього росіяни нанесли ракетний удар по Зміїному, влучивши у пірс. На щастя, група українських воїнів у повному складі неушкодженою повернулася на базу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Одеса24