Що втратили одесити з початку повномаштабного військового вторгнення росії в Україну

Більшість одеситів відповили, що під час війні втратили спокій, вони не можуть спати, пьють заспокійливе.

Такі висновки можна зробити за результатами опитування на сайти Одеси 048.ua

26,3% – Я не можу спати, я втратив спокій. Українці прокидаються та лягають з новинами. Радіють перемогам ЗСУ та плачуть над загиблими. Ми всі повинні вистояти, вижити та перемогти. Це наша земля!

24,5% – мої рідні далеко, ми не разом і я страждаю через це. Звісно війна розлучила батьків та дітей, дружин та чоловіків. Хтось воює, а рідні чекають та моляться. Багато жінок та дітей виїхали за кордон, а чоловіки залишилися. 

21,1% -Я втратив роботу. І це теж велика проблема. Через війну багато підприємств перестало працювати, люди залишилися без роботи та без доходу.

11,2% відповіли -я втратив родічів в рф, ми більше не спілкуємось. Через потужну російську пропаганду для багатьох росіян українці стали ворогами та нацистами. Їх неможливо переконати. Люди виправдовують вбивства. Хворі фантазії путіна для них дорожчі, ніж кровні родічі. Це боляче, але нічого не зробиш.

6,8% написали, що в них загинув родич чи знайомий. Дійсно, це найстрашніші втрати. Памятаємо та шануємо кожного загиблого українця.

6,6% – в мене немає дому. Російські загарбники руйнують житлові будинки скрізь. Звичайно, найбільше постраждали мешканці Донецької, Луганської та Харківської областей. Багато з них зараз шукають притулку в Одесі.

3,5% – я втратив здоровье, отримав поранення. Бажаємо якнайшвидшого виздоровлення.

В опитуванні приймали участь 650 респондентів.

Наступний опрос:

Одеські новини