Поліцейському з Рівненщини присвоїли дострокове звання, бо врятував життя чоловіку

З нагоди Дня Національної поліції міністр учора міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та глава Нацполіції Ігор Клименко відзначили правоохоронців, які сумлінно виконують свої обов’язки в умовах воєнного стану.

Один із них — поліцейський офіцер Олександрійської територіальної громади у Рівненському районі Володимир Ліскевич. У травні цьогоріч він врятував життя пасажирові автобуса, у якого стався серцевий напад.

Дорогою на територію обслуговування старший лейтенант поліції побачив на узбіччі дороги маршрутку та скупчення людей. Підійшовши ближче зрозумів: стало зле пасажирові — він лежав на землі. «Швидку» очевидці викликали, втім чекати було ризиковано. Тож Володимир Ліскевич, не зволікаючи, приступив до проведення серцево-легеневої реанімації, яку не припиняв до приїзду медиків. Напарницею для поліцейського тоді стала ще одна пасажирка маршрутки.

За рішучі, грамотні та професійні дії поліцейському достроково, в порядку заохочення, присвоєно чергове спеціальне звання капітана поліції.  

Рівненські новини