“Дурня повна”: Резніков відреагував на вручення повісток за порушення

Міністр оборони Олексій Резніков не підтримує вручення повісток громадянам як покарання за щось, зокрема, перевищення швидкості на дорогах, пише Укрінформ з посиланням на ВВС Україна.

«Іноді це (вручення повістки – ред.) робиться як покарання за щось – наприклад, порушення швидкісного режиму. Я точно проти цього. Я вважаю, що це дурня повна, тому що служити країні й захищати країну – це точно не має бути покаранням», – зазначив Резніков.

Випадки вручення повісток людям під під’їздом чи у торговельному центрі міністр порівняв з таким поняттям у праві, як «ексцес виконавця».

«Це як у прислів’ї про дурня, якого примусили богу молитись. У кожного центру комплектації є свій план. Доукомплектування відбувається у будь-якому разі. Не в якихось там величезних масштабах, але ми маємо і загиблих, і поранених. Ми маємо сьогодні підрозділи, які мають відпочити, відновити боєздатність. Відповідно, мають завезти свіжі сили. Тому, звісно, певний набір є», – пояснив міністр.

Водночас, зауважив він, повістка означає не одночасну мобілізацію, а вимогу прийти в центр комплектації й пройти перевірку.

«Може, ти саме потрібен зараз – тоді тебе мають право призвати під час воєнного стану. Або скажуть: “Йди, ти в резерві”. Або: “Друже, а чого ти не став на реєстрацію?” – додав Резніков.

Очільник Міноборони підкреслив, що зараз у секторі безпеки і оборони достатня кількість людей, а щоб бути максимально ефективним, планувати серйозні контрнаступи, нам потрібно більше сучасної зброї.

Нагадаємо, в Черкасах 34 порушникам комендантської години вручили повістки. Згодом 17 повісток вручили ще порушникам комендантської години в Черкаському районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алкоголіки та наркомани на війні: у Черкаському військкоматі розповіли про вручення повісток чоловікам-порушникам

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в

Черкаські новини